Jak subtelnie poinformować męża o naszej radosnej nowinie?

Niech prezent powie wszystko

Jeden ze sposobów na poinformowanie męża o ciąży to podarowanie mu prezentu, który od razu go zaskoczy i przekaże radosną nowinę. Może to być np. koszulka z napisem “Tata w budowie” lub “Już niedługo ojciec”. Taki prezent będzie miał dublerkę, ponieważ męża zawsze możemy przebrać w koszulkę, kiedy będzie spał całymi dniami. To fantastyczny sposób na zaskoczenie i jednoczesne wywołanie uśmiechu na twarzy przyszłego taty.

Romantyczna kolacja

Innym sposobem na poinformowanie męża o ciąży jest zorganizowanie romantycznej kolacji w domu. Możesz przygotować potrawy, które kojarzą Ci się z Twoim stanem, jak np. sałatka z kiszonej kapusty (ze względu na ewentualne nudności) lub danie wegetariańskie, które pomoże w zdrowym rozwoju maleństwa. Na stole możesz również ustawić dekorację związana z ciążą – np. małe buciki lub słodką zabawkę w kształcie dziecięcej smoczki.

Informacja na zdjęciu

Jeśli chcesz, by moment odkrywania ciąży wspólnie z mężem był zapisany na zdjęciu, możesz przygotować specjalną sesję zdjęciową. Możecie ubrać się na biało i ustawić się w taki sposób, aby powstał efekt coolfoto: Twój brzuszek widać w odbiciu w matowej kuli lub narysowany na tle czarnego kartonu. Po zrobieniu zdjęć, możecie je wydrukować i wręczyć mężowi jako niespodziankę, a on na pewno wyczaruje na twarzy szeroki uśmiech.

Uroczy filmik

Jeśli jesteście z mężem fanami tworzenia filmików lub uwielbiacie oglądać je razem, to może nadszedł czas na stworzenie czegoś wyjątkowego. Możesz nagrać krótki filmik, w którym zdradzisz mężowi o swojej ciąży. Na przykład, możesz użyć fetyszu (opcjonalnie) lub informacji wyrażonych przez lalki. To będzie nie tylko niespodzianka, ale też miłe wspomnienie dla Was o tym wyjątkowym momencie w Waszym życiu.

Wspólna gra

Jeżeli posiadacie Waszą ulubioną grę planszową lub planszówkę, którą uwielbiacie grać we dwoje, to możecie wykorzystać jej mechanizm do poinformowania męża o ciąży. Możecie samodzielnie przygotować specjalne karty lub zadania, które na koniec poprowadzą Was do odkrycia zaskakującej nowiny. To niewątpliwie spowoduje dużo emocji, radości i wytłumaczy, dlaczego Twoje zachowanie w ostatnim czasie było takie enigmatyczne.

Radosna niespodzianka w pudełku

Na koniec, jeśli chcesz być naprawdę kreatywna, możesz przygotować specjalne pudełko, w którym ukryjesz radosną niespodziankę. Może to być np. bodziec dla zmysłu węchu, jak zapach pieluszki dla niemowląt lub zapachy kosmetyków dla dzieci. Możesz również umieścić w pudełku zdjęcie USG lub test ciążowy z dodatkową notatką, w której wyrażasz swoje szczęście i miłość.

Istnieje wiele ciekawych sposobów, aby subtelnie poinformować męża o ciąży. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Waszej relacji i osobowości. Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby ten moment był pełen miłości i radości. Niezależnie od sposobu, w jaki poinformujesz męża, na pewno dostarczysz mu niezapomniane i radosne chwile.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Elegancka sukienka do karmienia – modny wybór na każdą okazję
pregnant woman holding her tummy during daytime

Elegancka sukienka do karmienia – modny wybór na każdą okazję

Dziś chcemy przedstawić Ci modną i praktyczną opcję – elegancką sukienkę

Next
Kiedy obchodzimy Dzień Ojca? Sprawdź datę!
man carrying to girls on field of red petaled flower

Kiedy obchodzimy Dzień Ojca? Sprawdź datę!

Masz niepowtarzalną okazję, aby okazać swojemu ojcu, ile dla Ciebie znaczy

You May Also Like